Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

Перемогу в регіональному етапі всеукраїнського конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» , оголошеного столичним видавництвом «Грані-Т» (за підтримки Міністерства освіти й науки, молоді і спорту), здобула учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лудин Яна Баляс.

Гарно оформлену фотографіями й малюнками, креативну роботу школярки спершу високо оцінили в районі і направили в область. А днями стало відомо, що й представники видавництва вподобали відгук дівчини – він посів перше місце. За це Яну нагородили дипломом і подарунком – нетбуком.

Ця перемога не стала щасливою випадковістю. Адже Яна у нас – відмінниця, змалечку захоплюється читанням, має власну бібліотечку художньої та енциклопедичної літератури. Батьки приділяють багато уваги вихованню й освіті доньки, постійно поновлюють її книгозбірню новими книжками.

Тож вітаємо Яну і бажаємо їй нових звершень і перемог!

Лариса Сівер

Учитель української мови й літератури