Всього матеріалів в каталозі: 137
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 13 14 »

ПОЛОЖЕННЯ

про академічну доброчесність педагогічних працівників комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Лудин Устилузької міської ради Волинської області»

Положення про академічну доброчесність педагогічних працівників ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Лудин

1. Загальні положення.

1.1. Положення про академічну доброчесність у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Лудин (далі - Положення) визначає та закріплює норми, правила етичної поведінки, професійного спілкування між педагогічними працівниками та їх трудової діяльності.

1.2. Це Положення розроблено на основі Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про авторське право і суміжні права», «Про видавничу справу», «Про запобігання корупції», Цивільного Кодексу України, Статуту закладу освіти, Правил внутрішнього розпорядку.

1.3. Мета Положення полягає у дотриманні високих професійних стандартів в усіх сферах діяльності закладу (освітній та методичній), підтримки особливих взаємовідносин між педагогічними працівниками, запобігання порушенню академічної доброчесності та забезпечення довіри до результатів освітнього процесу та освітньої діяльності.

1.4. Норми цього Положення закріплюють етичні принципи та правила, якими мають керуватися педагогічні працівники під час освітнього процесу, упровадження інноваційної діяльності та безпосередньо в ході спілкування (морально-психологічний клімат у колективі).

1.5. Дія Положення поширюється на всіх педагогічних працівників закладу освіти та здобувачів освіти.

1.6. Педагогічні працівники, усвідомлюючи свою відповідальність за неналежне виконання посадових обов’язків, формування сприятливого освітнього середовища та мікроклімату в колективі для забезпечення результативності освітнього процесу, розвитку інтелектуального, особистісного потенціалу, підвищення престижу закладу, зобов’язуються виконувати норми даного Положення.

2. Поняття та принципи академічної доброчесності

2.1. Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, та провадження творчої діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання (набутих компетентностей) здобувачів освіти, творчих досягнень.

2.2. Для забезпечення академічної доброчесності в закладі освіти необхідно дотримуватися наступних принципів: - демократизму; - відповідності чинному законодавству; - соціальної справедливості; - пріоритету прав та свобод людини і громадянина; - рівноправності; - прозорості та відкритості; - професіоналізму та компетентності; - партнерства і взаємодопомоги; - толерантності; - поваги та взаємної довіри; - відповідальності за забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності.

2.3. Кожен учасник освітньої діяльності наділений правом вільного вибору своєї громадської позиції, яка проголошується відкрито при обговоренні рішень та внутрішніх документів.

2.4. Офіційне висвітлення діяльності закладу освіти та окремих напрямів його розвитку може здійснювати керівник закладу або особа за його дорученням.

2.5. Гідним для педагогічних працівників закладу освіти є:

- дотримання Правил внутрішнього трудового розпорядку;

- повага особистості здобувача освіти, батьків, колег;

- дотримання культури зовнішнього вигляду;

- дотримання правил ділової етики у спілкуванні, веденні переговорів, у тому числі телефонних.

2.6. Неприйнятним для педагогічних працівників закладу освіти є:

- навмисне перешкоджання освітній та трудовій діяльності працівників закладу; - участь у будь-якій діяльності, що пов’язана з обманом, нечесністю;

- порушення норм законодавства про авторське право і суміжні права;

- перевищення повноважень, визначених посадовими інструкціями;

- ведення в закладі політичної, релігійної та іншої пропаганди;

- використання мобільних телефонів під час освітнього процесу, нарад або офіційних заходів;

- вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин, паління в закладі, поява у стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп’яніння;

- пронесення до закладу зброї, використання газових балончиків та інших речей, що можуть зашкодити здоров’ю так життю людини.

Мої статті | Переглядів: 192 | Додав: chubaisvitlana | Дата: 11.11.2019 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 167 | Додав: ChubaiSveta | Дата: 12.09.2019 | Коментарі (0)

Заходи до Дня безпечного Інтернету,

які було проведено 5 лютого 2019р.

1.Анкетування серед учнів 5-11 класів «Я та Інтернет».

2.Виготовлення інформаційного плаката: «День безпечного Інтернету»(8кл)

3.Безпека дітей в Інтернеті, використовуючи соцмережі. (поч.кл.)

4.Перегляд відеоролика «Безпека в Інтернеті» (5-6 кл)

5.Перегляд презентації «Безпечний інтернет» (7 кл)

6.Перегляд онлайн-уроку з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

https://youtu.be/MREyP2_njcY (8-11 кл)

7.Перегляд відеоролика: «Online сексуальне насильство над дітьми»(9-11 кл)

8.Проходження тестування: «Безпека в Інтернеті» (5 кл)

9.Перегляд презентації з результатами анкетування.

Мої статті | Переглядів: 438 | Додав: ChubaiSveta | Дата: 06.02.2019 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 272 | Додав: chubaisvitlana | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 266 | Додав: chubaisvitlana | Дата: 08.07.2018 | Коментарі (0)

​​​​​​